Geçiçi Depolama

Geçiçi Depolama Hizmetleri

Etkin Depo Yönetim Sistemi ile ürünün teslim alınması ile başlayan depolama sürecinden, depo ve dağıtım merkezlerinde siparişlerin alınmasına kadar envanterde meydana gelen tüm işlemler izlenmektedir. Müşteri talepleri doğrultusunda lojistik depo ve antrepolarda tüm katma değerli hizmetler sunulmaktadır.

Geçiçi Depolama

Güçlü Global Lojistik

 


 

Güçlü Global Lojistik depolama organizasyonlarında değişken müşteri beklentilerine hızlı cevap verme esnekliği, farklı sektörlerden edinilen bilgi birikimiyle daha geniş yelpazede çözüm üretebilme becerisi ve sürekli gelişim olanakları sağlamaktadır.

 

 

 

ETKİN DEPO YÖNETİMİ

Etkin depo yönetim sistemi ile ürünün teslim alınması ile başlayan depolama sürecinden, depo merkezlerinde siparişlerin alınmasına kadar envanterde meydana gelen tüm işlemler izlenmektedir. Müşteri talepleri doğrultusunda lojistik ve depolarda tüm katma değerli hizmetler sunulmaktadır.

 
 

İHTİYAÇLARA YÖNELİK ÇÖZÜMLER!

Değişken müşteri ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilmekte, farklı sektörlerden edindiği bilgi ve tecrübeyi standartlaştırarak müşterilerine her şart altında en kaliteli hizmeti sunabilmektedir. Ayrıca depolarında kullandığı otomasyon teknolojileriyle hata oranını en aza indirirken, portal uygulamalarıyla müşterilerine gerçek zamanlı bilgi akışı sağlamaktadır.

 
BİZE ULAŞIN

Tüm soru ve görüşleriniz için bize ulaşın!

+90 212 778 16 17 numaralarından ya da catalcadepo[]ggl.com.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Güçlü Global Lojistik

Teklif Formu