Kuruluş Tarihçesi

2006 yılında kurucusu Lütfü GÜMÜŞ olarak sektöre Güçlü Uluslararası Nakliyat olarak başlangıç yapmıştır. Kuruluşundan bu yana müşterileri ile karşılıklı güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen gösteren "GGL" temel hizmet anlayışı müşterilerinin ihtiyaçlarına göre en uygun kaliteli ürünleri sunmaktır.

Güçlü Global Lojistik

2019 yılında ise iş ağını genişletip bünseyine depolama hizmetinide katarak "Güçlü Global Lojistik Ltd. Şti." olarak devam etmektedir. Güçlü sermaye yapısı, gelişen teknolojiye ayak uydurması gibi özellikleri sayesinde istikrarlı bir gelişmenin ve büyüme göstermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Deneyimli personel ve modern makina parkuru ile müşterilerinin memnuniyetini kazanma başarısını göstermiş ve kalitede hizmette ulaştığı en son noktayı, başlangıç noktası edinmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Güvenilir Bir Çözüm Ortağıyız!

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlayıp beklentilerini aşan çözümler üretiyoruz. Müşterilerimizle kurduğumuz etkin iletişimi, işimizin doğal bir parçası olarak görüyoruz. İş etiği ilkelerine bağlılığımızla müşterilerimizde ve çalışanlarımızda yarattığımız güven, en önemli varlığımızdır. Şeffaf bir çalışma ve yönetim anlayışının asla taviz verilmeyecek bir değer olduğuna inanıyoruz.

 

BİZE ULAŞIN

Tüm soru ve görüşleriniz için bize ulaşın!

+90 212 778 16 17 numaralarından ya da catalcadepo[]ggl.com.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Güçlü Global Lojistik

Teklif Formu